תכנון ועיצוב פנים לדירת קבלן בקריית השרון בנתניה

עיצוב סלון, עיצוב דירת קבלן

דירה קבלן סטנדרטית שקיבלה טיפול בעיצוב מינימליסטי חם עם נגיעות של מוטיבים אירופאים קלאסיים, בנתניה.

זוג צעיר פנה אלינו בשלב קבלת דירת קבלן בנתניה שגודלה כ 120 מ"ר. ההעדפה הייתה לסיים את ההתקשרות עם הקבלן לאחר טופס 4 ואז להוסיף שכבת תכנון ועיצוב נוספת שתגבש את המראה הסופי האימיתי של הבית.

שולחן האוכל בדירה זו מוקם בצומת מרכזי בבית. בחרנו בשולחן עגול בכדי לתת לתנועה סביבו להיות רכה וזורמת. בכדי להגדיר את המקום לפינת האוכל הוחלט "לעגל" את הקיר הסמוך לשולחן ולהמשיך את הגדרת החלל ע"י גומחה בתקרה המכילה תאורה נסתרת הממשיכה את קו העיגול שהקיר החל ליצור, מרכז העיגול הוא גם מרכזו של השולחן. פתיחה של השולחן לאירוח רב משתתפים נעשית בנוחות מקסימאלית, וסביב השולחן קיים חלל רחב ללא רהיטים או מכשולים. שולחן האוכל תוכנן ועוצב על ידינו להשיג התאמה מקסימאלית מבחינת גודל וסגנון לשפה העיצובית של הבית.

בכדי לקבל פתיחות גדולה ככל שניתן לחלל הציבורי בייחוד מהכניסה לבית הוחלט לבטל קיר שהפריד בין המטבח לכניסה. הפרטיות למטבח הושגה ע"י בניית קיר אחורי למטבח הגובל בכניסה לבית שגובהו כ130. גובה זה אפשר הסתרה טובה של משטח העבודה המטבחי ממבט אדם הנכנס לדירה ובמקביל אפשר מבט חופשי לרוב רובו של החלל הציבורי.

לחדר הארונות שגודלו כ 9 מ"ר 2 דלתות כאשר אחת מחברת אליו את חדר ההורים והשני מאפשר גישה למסדרון. גודלו הרחב יחסית ועצמת האור המלאכותי והטבעי הנכנס מהחלון הופכים את המקום לנח לשימוש עם נגישות לפרטי לבוש הטמונים גם בחלקם העמוק של הארונות.

בחדר שינה הורים הקיר עליו נשענת המיטה נשענת על קיר בחיפוי לבנים בכדי לתת לחלל עומק חומרי טבעי וכדי לייצר קונטרסט למיטה הבהירה. הלבנים מודגשות ע"י תאורה נסתרת עליונה וגופי תאורה קלאסיים שמשני צידי המיטה. בכדי לתת לחדר אינטימי זה עוד שכבה של אווירה שלווה הוחלט להאיר באור עדין את החדר ע"י מקבץ לדים השקועים בתקרה והמפוזרים באופן אקראי.

החדר שהוסב למשרד תוכנן כמקום עבודה המאפשר אירוח והנותן תחושה של פשטות סגנונית החפה מקישוט ונותנת השראה של יעילות ושקט ויזואלי. אוסף פריטי הפורצלן של הלקוח מוצגים ביחידת הארונות בנישה מוארת הממוקמת מול הכניסה למשרד ומכניסה נופך אישי למקום.

למאמר המלא בXnet 

BLV Design - Netanya A - 2 DSC_3177 DSC_3179 DSC_3172 DSC_3228 DSC_3169 BLV Design - Netanya A - 6 BLV Design - Netanya A - 5 BLV Design - Netanya A - 3 DSC_3231 BLV Design - Netanya A - 4 DSC_3250

לפרטים נוספים על תכנון והעיצוב איתנו בקרו באתר הבית – BLV עיצוב פנים ואדריכלות

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s